Tasarımı bir adım öteye taşıyın: Değişim rüzgarlarına doğru yelken açın

Tasarıma duyduğumuz tutkuyla kadın giyimine şık ve dayanıklı kıyafetler üretiyor, hazır giyim sektöründe dünya çapında tedarik yapıyoruz.

Sezonluk ve kapsül moda koleksiyonları tasarlıyor ve önceliğimiz olan Avrupa ve İngiltere gibi seçkin markaların bulunduğu ülkelere ihracat yapıyoruz. Sezonluk moda koleksiyonlarının yanı sıra zamana karşı duran stiller tasarlıyor, gardırobunuzdaki olmazsa olmaz örgü ve dokuma parçalarınıza yeni bir soluk getiriyoruz.

01 Tasarım

Gelecek Neslin Giyim Anlayışını Tasarlayın

En iyi kumaşları kullanarak yüksek kaliteli ürünler tasarlıyoruz. Daima müşteri beklentilerini ve ihtiyaçlarını gözeterek özel tasarımlar ile özgün modellerden oluşan sezonluk ve kapsül moda koleksiyonları sunuyoruz. İşbirliği yaptığımız markalara sunduğumuz seçenekleri çoğaltmak amacıyla çeşitli kumaş kaliteleri geliştiriyoruz.

02 Üretim

Tam Vaktinde Kusursuz Sonuçlar

Örme ve dokuma kumaş ile konfeksiyon üretiminde seçkin küresel markaların güvendiği çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz. Sürdürülebilirlik ilkelerine dayalı yenilikçi çözümlerimizle iş ortaklarımızın iyi tasarımla yüksek kaliteyi birleştiren ürünleri dünya çapında tüketicilere ulaştırmalarını sağlıyoruz.

03 Sürdürülebilirlik

Hep Birlikte Daha Güzel Bir Geleceğe

Yaratıcılık, tasarım ve inovasyondan beslenen kurum kültürümüzde sürdürülebilirlik anlayışını benimsiyoruz. Tüm süreçlerimizde iyileştirmeler gerçekleştiriyor; kurumsal hedef ve değerlerimizi ekonomik, sosyal ve çevresel sürdürülebilirlik kapsamında belirliyoruz.

  • Sürdürülebilirlik Yolculuğumuz
  • Doğa Dostu Giysiler
  • Kurum Kültürümüz
  • Çevreye ve Doğaya Saygı
  • Teknoloji ile Değişime Doğru
  • Topluma Adanmışlık
Sustainability

Güvenli Çalışma Alanı Sertifikası

Due to our rapid adaptation to pandemic conditions and the continuity of the measures we have taken, our factory was awarded with the Safe Workplace Certificate. Governor and Entrepreneurial delegation…
Sustainability

TechXtile İnovasyon Ligi

Sun Tekstil Ar-Ge Merkezi olarak, Tekstil sektörünün en prestijli yarışması olan TechXtile İnovasyon Ligi’nin 2021 Şampiyonuyuz!
Sustainability

PERYÖN İnsana Değer Ödüllleri

Türkiyenin en prestijli İnsan Kaynakları Derneği olan PERYÖN'ün, İnsana Değer Ödülleri'nin sahibi olduk. 2021 yılı "Öğrenen Organizasyon ve Öğrenme Çevikliği" kategorisinin BİRİNCİSİ'yiz. Gelişim yolculuğumuzda emeği ve desteği olan tüm çalışma…