Tasarımı bir adım öteye taşıyın: Değişim rüzgarlarına doğru yelken açın

Tasarıma duyduğumuz tutkuyla kadın giyimine şık ve dayanıklı kıyafetler üretiyor, hazır giyim sektöründe dünya çapında tedarik yapıyoruz.

Sezonluk ve kapsül moda koleksiyonları tasarlıyor ve önceliğimiz olan Avrupa ve İngiltere gibi seçkin markaların bulunduğu ülkelere ihracat yapıyoruz. Sezonluk moda koleksiyonlarının yanı sıra zamana karşı duran stiller tasarlıyor, gardırobunuzdaki olmazsa olmaz örgü ve dokuma parçalarınıza yeni bir soluk getiriyoruz.

01 Tasarım

Gelecek Neslin Giyim Anlayışını Tasarlayın

En iyi kumaşlarla ürettiğimiz öne çıkan tasarımlar yaratıyoruz. (alt. yaratmakla kalmıyor,) ürünlerimizi ve tasarım seçeneklerimizi çeşitlendirmek amacıyla müşterilerimize yönelik çeşitli kumaş kaliteleri sunuyor, geliştiriyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kendilerine özgü tasarımlar ve kapsül koleksiyonlar sunuyoruz.

02 Üretim

Tam Vaktinde Kusursuz Sonuçlar

Örme ve dokuma kumaş ile konfeksiyon üretiminde seçkin küresel markaların güvendiği çözüm ortağı olmaktan dolayı gururluyuz. Sürdürülebilirlik çerçevesinde yenilikçi çözüm önerileri sunarak ve işbirlikleri yaparak yüksek kaliteli hazır giyim ürünlerimizi dünya çapındaki tüketicilerimizle buluşturuyoruz.

03 Sürdürülebilirlik

Hep Birlikte Daha Güzel Bir Geleceğe

Sürdürülebilirlik çerçevesinde inşa ettiğimiz (alt. temellendirdiğimiz) kurum kültürümüzle yaratıcılığı, tasarım odaklı düşünceyi ve yenilikçiliği benimsiyoruz. Ekonomik, sosyal ve çevresel sürdürülebilirlik kapsamında firma hedeflerimizi ve değerlerimizi en iyi şekilde belirliyoruz.

  • Sürdürülebilirlik Yolculuğumuz
  • Doğa Dostu Ürünler
  • Kurum Kültürümüz
  • Çevreye ve Doğaya Saygı
  • Büyük Veri ile Değişime Doğru (alt. Değişim Rüzgarları/na)
  • Topluma Adanmışlık
04

Yenilik (İnovasyon)

Hazır giyim sektörü yenilikçi teknolojiyle buluşuyor. Üstün kaliteli kumaşlarımızı iş ortaklarımıza yenilikçi çözüm önerileriyle sunuyoruz.

05

Ticari Faaliyetimiz

Yenilikçi tekstil ürünleri geliştiriyor, hızlı numune tedariki ve hızlı üretim kapasitemizle küresel ölçekte tasarım hizmetlerimizi gerçekleştiriyor ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye taşıyoruz.

06

Hikayemiz

Müşteriye yönelik hizmetlerine ve müşteri memnuniyetine bağlı yaklaşımı ile Türkiye’deki ilk 500 firmanın içinde yer alan Sun Tekstil, 1880 çalışanının içinde bulunduğu kocaman bir aile ile hizmet vermektedir.

Sustainability

Yeniden İhracatın Yıldızıyız

Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) tarafından 2019-2020 yılı arasında hazır giyim ve konfeksiyon sektörü kapsamında düzenlenen “İhracatın Yıldızları Ödül Töreni”nde Ege bölgesi’nin “İhracat Yıldızı” seçildik.
Sustainability

Capital Dergiden İstihdamda Kadının Güçlendirilmesi Kapsamında Ödül Aldık

Capital Dergi 2013’den beri Türkiye kapsamında “100 Kadın Dostu Şirket” adı altında, Türkiye’deki kadının istihdamını arttırıcı çalışmalara en çok katkı sunan şirketleri ve grup şirketlerini ortaya koyan bir araştırma sürdürüyor.…
Sustainability

Sun Tekstil Ar-Ge Merkezi İnovalig 2019 İnovasyon Döngüsü Şampiyonu

Ar-Ge Merkezi ekibimize, takım arkadaşlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Ekibimizle gurur duyuyoruz!