Skip to main content

Doğa Dostu Giysiler

Geleceğe Önem Veriyoruz

 

Tasarımdan nihai ürüne kadar tüm süreçlerimizde çevre dostu uygulamaları benimsemekteyiz. 

Gelecek nesillere verdiğimiz değer dolayısıyla sürdürülebilir ürün tasarımı odaklı çalışmalarla iş modelimizi sürekli geliştirmenin yanında, sürdürülebilir malzeme kullanımını destekliyor, verimliliği odağa alarak tüm süreçlerimizde dijitalleşmeden yararlanıyoruz.

Bilinçli Tasarımla Akılcı Çözümler

Tasarımlarımızı hayata geçirmek için 3 boyutlu tasarım programları kullanıyoruz. 

Emsalsiz tasarımlarımızı müşterilerimizle en kısa zamanda sunabilmek için üstün görüntü kalitesine sahip, 360 derece imaj programlarından yararlanıyoruz.

Gezegenimizin geleceği için doğal kaynaklarımızı korumaya yönelik hedeflerimiz

Tasarım ve ürün geliştirme ekiplerimizin ana hedefi, sürdürülebilir ürünler ortaya çıkarmak. Bu hedefi gerçekleştirmek için 26 tasarımcı, 13 grafik tasarımcı ve 6 kumaş tasarımcısından oluşan kadromuz, sürdürülebilir ürün geliştirmek ve kullandığımız yöntemleri iyileştirmek üzere canla başla çalışıyor. 

Yakaladığımız başarıyı devam ettirmek ve sürekli geliştirmek adına iş süreçlerimizi dijitalleştirmeye ve Ar-Ge faaliyetlerimize özellikle önem veriyoruz.

Kaynaklarımızın bilinçli kullanımına yönelik çalışırken tasarruf ediyor, yeniden kullanıyor ve geri dönüştürüyoruz.

2022 yılında

2022 yılında, ürünlerimizin %64’ünü sürdürülebilir hammaddelerden ürettik.

2040'a kadar

2040 yılına kadar ürünlerimizin %100’ünü sürdürülebilir malzemelerden imal etmemizi sağlayacak yenilikçi çözümleri geliştirmeyi hedefliyoruz.

Sürdürülebilir Kapsül Koleksiyon, Yıllık

Çevre dostu doğal hammaddeler kullanarak geliştirdiğimiz kapsül koleksiyonlarımız ile doğanın korunmasına katkıda bulunuyoruz.

Re-imagined Kapsül Koleksiyon, Yıllık

Yaratıcı bakış açımızla stoklarımızda kalan giysilere ikinci bir hayat veriyor, yeniden tasarladığımız ürünlerle özel koleksiyonlar sunuyoruz.

Sürdürülebilirlik Yolculuğumuzu Keşfedin

1. Doğa Dostu Giysiler

Tasarımdan nihai ürüne tüm süreçlerimizde çevre dostu uygulamaları benimsemekteyiz.

2. Çevre ve Doğaya Saygı

Tekstil ve konfeksiyon endüstrilerinin dünyamız üzerindeki olumsuz etkilerinin farkında olarak çevre ve doğanın korunmasına yönelik çalışmalara daha çok odaklanıyoruz.

3. Teknoloji ile Değişime Doğru

Dijitalleşme uygulamalarımız sayesinde sürdürülebilir tasarım ve üretim süreçlerimizin verimlilik katsayısını ve etkinliğini artırmaktayız.

4. Kurum Kültürümüz

Takım arkadaşlarımızın ellerinden gelenin en iyisini yaptıkları ve potansiyellerini açığa çıkarabildikleri kucaklayıcı bir ortam yaratmamız ticari faaliyetlerimizi sürdürmemizi sağlarken yeni yetenekleri bünyemize çekmemizi ve mevcut çalışanlarımızın bağlılığını da beraberinde getiriyor.