Skip to main content

Yeni nesil giysiler,
Yenilikçi moda anlayışı

Gelecek sezonlara yüksek kaliteli ürünler sunma arzusuyla yeni kumaş tekniklerini, yeni fikirleri araştırıyor, yepyeni tasarımların peşine düşüyoruz. Öne çıkan tasarımlar yaratmanın yanı sıra, çok çeşitli kumaş kaliteleri geliştirerek müşterilerimize sunduğumuz malzeme ve tasarım seçeneklerini devamlı çoğaltmaya çalışıyoruz. Tasarım manifestomuzu izlemek için tıklayın!

Hazırladığımız özel tasarımların ve kapsül koleksiyonların daima müşteri beklentilerini karşılayan hatta aşan düzeyde olması için uğraşıyoruz. Gelecek sezon trendleriyle ilgili tüm bilgileri edinerek müşterilerimizin stillerini belirlemelerine destek oluyoruz. Kumaşlarımız, aksesuarlarımız, baskı-nakış, yıkama ve boyama tekniklerimizi sürekli geliştirerek kullandığımız tasarım uygulamalarını daima daha ileriye taşıyoruz.

Geliştirdiğimiz materyalleri uygun modellemeyle ürünlerimize adapte ettikten sonra nihai ürünlerimizi müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimizin koleksiyonlarını geliştirmek üzere aksesuarları ve konsepte uygun parçaları dahil ettiğimiz özgün setler oluşturuyoruz. Ürün ve koleksiyon sunumlarından siparişe, siparişten teslimata kadar müşterilerimizle açık iletişim kurmaya, ve süreç boyunca bağlantıda kalmaya önem veriyoruz.

Tasarım Ekiplerimiz

Türkiye, İspanya ve İngiltere’de bulunan tasarım ofislerimizde çalışan dinamik ekiplerimiz, özgün dokunuşlarla en yeni stilleri yaratmak ve klasik parçaları yeniden yorumlamak için tutkuyla ve hevesle çalışıyor. Farklı şehirlerde olmanın getirdiği kültürel çeşitlilik, yetenekli ekibimizi daha güçlü kılarak ve tasarım gücümüzü artırarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermemizi sağlıyor.

Alanlarında uzman desen, baskı, ve grafik tasarımcılarımız birlikte hareket ederek geleceğin trendlerini yakalayan sofistike desenler yaratıyor. Tüm aksesuar parçalarının dahil olduğu full set moda koleksiyonları oluşturma amacıyla sürekli yeni fikirler kovalayan tasarım kadromuzun ufkunu genişletmek için ilham verici seyahatlere çıkmasını, sektörel yayın ve gelişmeleri takip etmelerini ve gelecek sezonların trendlerini araştırmalarını sağlıyoruz.

Yaratıcı tasarım ekibimiz dünya çapındaki moda akımlarını ve güncel moda haberlerini yakından takip ederek ayda 1500 adet yeni stil/model geliştiriyor.

Koleksiyonlarını yaratırken müşterilerimize parça seçiminde rehberlik eden yetenekli tasarım ekibimiz Londra, Paris, New York ve Tokyo gibi moda başkentlerinde düzenlenen defileleri takip ederek ve uluslararası moda fuarlarına ve özel organizasyonlara katılarak moda sektörünün nabzını tutuyor.

Başarılı tasarımlarımızı tasarım ekibimizin yeteneklerine ve deneyimlerine borçluyuz.

Tasarım Sürecimiz

Müşterilerimizin her biri için özenle hazırladığımız ilham panolarımızı oluşturmak için ilk olarak derinlemesine araştırma yapıyoruz. Aynı amaçta çeşitli markaların konsept mağazalarını ediyor ve müşterilerimizle tanışıyoruz. Markanın imzasını anlamanın, müşterilerimize doğru hizmet etmek için hayati öneme sahip olduğuna inanıyoruz.

Sürecin devamında yapılacak baskıların hazırlanması, aksesuarlar ve nakışlar için çeşitli tedarikçilerle işbirliğine başlıyoruz. Araştırmalarımız sonucunda edindiğimiz bilgiler ışığında, müşteri ihtiyaçlarını da dikkate alarak geliştirdiğimiz yaratıcı fikirleri tasarımlarımıza yansıtıyoruz.

Tasarım uygulama sürecinde kullandığımız kumaşlar, aksesuar, baskı, nakış, yıkama ve boyama teknikleri gibi tüm materyallerin uygun modelleme ile geliştirilip ürüne dönüştürülmesinden sonra nihai parçaları müşterilerimizle buluşturuyoruz.