Gelecek Neslin Giyim Anlayışını Tasarlayın

Gelecek sezonlar için yüksek kalitede kıyafet tedarik ederken yeni kumaş teknolojilerinin ve yeni tasarım fikirlerinin peşinden gidiyoruz. En iyi kumaşlarla ürettiğimiz, öne çıkan tasarımlar yaratıyoruz. Ürünlerimizi ve tasarım seçeneklerimizi çeşitlendirmek amacıyla müşterilerimize yönelik çeşitli kumaş kaliteleri sunuyor, geliştiriyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kendilerine özgü tasarımlar ve kapsül koleksiyonlar sunuyoruz.

Müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kendilerine özgü tasarımlar ve kapsül koleksiyonlar sunuyoruz. Müşterilerimizin kendi stillerini belirlemeleri adına gelecek sezon trendleriyle ilgili tüm gerekli bilgileri ediniyoruz. Kumaşlarımız, aksesuarlarımız, baskılarımız, nakışlarımız, yıkama ve boyama methodlarımızı geliştirmek adına kullandığımız tasarım uygulamalarımızı daima ileriye taşıyoruz.

Tüm bu materyallerimizi uygun modellemeyle ürünlerimize adapte ettikten sonra nihai ürünleri müşterilerimizle buluşturuyoruz. Müşterilerimize koleksiyonlarını geliştirmeleri adına aksesuarlarımızı ve konsepte uygun parçalarımızı da dahil ettiğimiz, tüm parçalarımızın yer aldığı setlerimizi sunuyoruz. Ürünlerin sunumundan siparişlere, siparişlerden teslimata, müşterilerimizle süreç boyunca açık iletişim kuruyor ve iletişimi koparmıyoruz.

Tasarım Ekiplerimiz

Türkiye’deki, İspanya’daki ve İngiltere’deki ofislerimizde bulunan, tasarımcılardan oluşan dinamik ekiplerimiz klasik parçalara yeni dokunuşlar eklemek, en yeni stilleri yaratmak için canla başla, tutkuyla çalışıyorlar. Bu sahip olduğumuz çeşitlilik de ekibimizin daha güçlü olmasını ve müşterilerimize daha iyi hizmet vermemizi sağlıyor.

Alanlarında uzman baskı ve grafik tasarımcılarımız iş birliği içinde sıradanın dışında desenler yaratarak gelecek trendlerin hızına yetişiyor. Tasarım ekiplerimiz sürekli yeni fikirleri kovalamak için ilham verici yerlere seyahatler yapıyor, moda dergileri okuyor ve ufuklarını geliştirmek adına geleceğin trendlerine yönelik araştırmalar yapıyorlar. Aynı zamanda tüm aksesuar parçalarının da yer aldığı sezonluk koleksiyonu oluşturmak amacıyla ellerindeki kaynakları güçlendiriyorlar.

Dünya çapındaki trendlerden sürekli haberdar olan yaratıcı tasarımcılarımız her ay 1500 yeni stil geliştiriyor.

Koleksiyonlarındaki parçaları seçmeleri adına müşterilerimize görsel açıdan kılavuzluk yapmak amacıyla ekibimizdeki 30 yetenekli tasarımcı büyük bir hevesle tasarım sektörünün nabzını tutuyor, Londra, Paris, New York, Tokyo gibi yerlerde düzenlenen özel organizasyonları ve defileleri takip ediyor.

Yaratıcılık ve sürdürülebilirlik anlayışlarıyla ortaya çıkan başarılı tasarımlarımızı tasarım ekibimizin deneyimlerine borçluyuz.

Tasarım Sürecimiz

Her bir müşterimiz için özenle hazırladığımız ilham panolarımızı oluşturmak için öncelikle okuyor, araştırıyor ve seyahatler gerçekleştiriyoruz. Ayrıca çeşitli markaların konsept mağazalarını ziyaret ediyor ve müşterilerimizle buluşuyoruz. Sonrasında ise baskıların hazırlanması, aksesuarlar ve nakışlar için tedarikçilerle işbirlikleri yapıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve araştırtırmalarımızdan elde ettiğimiz sonuçları göz önünde bulundurarak yaratıcı fikirlerimizi tasarımlarımızla yansıtıyoruz.

Kumaşlarımızı, aksesuarlarımızı, baskılarımızı ve nakışlarımızı geliştirmek için tasarım uygulama süreçlerimizde kullandığımız yıkama ve boyama metotlarımızı bir adım öteye taşıyoruz. Uygun modelleme ile geliştirilen materyallerin ürünlere dönüştürülmesinden sonra nihai parçalarımızı müşterilerimize sunuyoruz.

Yaratıcılık ve sürdürülebilirlik anlayışlarıyla ortaya çıkan başarılı tasarımlarımızı tasarım ekibimizin deneyimlerine borçluyuz.