Yeni nesil giysiler, yenilikçi moda anlayışı

Gelecek sezonlara yüksek kaliteli ürünler sunma arzusuyla yeni kumaş tekniklerini, yeni fikirleri araştırır, yepyeni tasarımların peşine düşeriz. Öne çıkan tasarımlar yaratmakla kalmaz, çeşitli kumaş kaliteleri geliştirerek müşterilerimize sunduğumuz materyal ve tasarım seçeneklerini çoğaltmaya çalışırız.

Hazırladığımız özel tasarımların ve kapsül koleksiyonların daima müşteri beklentilerini karşılayan hatta aşan düzeyde olması için uğraşırız. Gelecek sezon trendleriyle ilgili tüm bilgileri edinerek müşterilerimizin stillerini belirlemelerine destek oluruz. Kumaşlarımız, aksesuarlarımız, baskı-nakış, yıkama ve boyama tekniklerimizi sürekli geliştirerek kullandığımız tasarım uygulamalarını daima daha ileriye taşırız.

Geliştirdiğimiz materyalleri uygun modellemeyle ürünlerimize adapte ettikten sonra nihai ürünlerimizi müşterilerimize sunarız. Müşterilerimizin koleksiyonlarını geliştirmek üzere aksesuarları ve konsepte uygun parçaları dahil ettiğimiz özgün setler halinde sunarız. Ürün ve koleksiyon sunumlarından siparişlere, siparişlerden teslimata müşterilerimizle açık iletişimde olup, süreç boyunca bağlantıda kalmaya devam ederiz.

Tasarım Ekiplerimiz

Türkiye, İspanya ve İngiltere’de bulunan tasarım ofislerimizde çalışan dinamik ekiplerimiz, özgün dokunuşlarla en yeni stilleri yaratmak ve klasik parçaları yeniden yorumlamak için tutkuyla ve hevesle çalışır. Farklı şehirlerde olmanın getirdiği kültürel çeşitlilik yetenekli ekibimizi daha güçlü kılarak ve tasarım gücümüzü artırarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermemizi sağlar.

Alanlarında uzman desen/baskı ve grafik tasarımcılarımız birlikte hareket ederek geleceğin trendlerini yakalayan sofistike desenler yaratır. Tüm aksesuar parçalarının dahil olduğu full set moda koleksiyonları oluşturma amacıyla sürekli yeni fikirler kovalayan tasarım kadromuz, ufuklarını genişletmek için ilham verici seyahatlere çıkar, moda dergilerini takip eder ve gelecek sezonların trendlerini araştırır.

Yaratıcı tasarım ekibimiz dünya çapındaki moda akımlarını ve güncel moda haberlerini yakından takip ederek ayda 1500 adet yeni stil/model geliştirir.

Koleksiyonlarını yaratırken müşterilerimize parça seçiminde rehberlik eden 30 yetenekli tasarımcı Londra, Paris, New York ve Tokyo gibi moda başkentlerinde düzenlenen defilelere, moda fuarlarına ve özel organizasyonlara katılarak moda sektörünün nabzını tutar.

Başarılı tasarımlarımızı tasarım ekibimizin yeteneklerine ve deneyimlerine borçluyuz.

Tasarım Sürecimiz

Müşterilerimizin her biri için özenle hazırladığımız ilham panolarımızı  (style moodboards) oluşturmak için öncelikle okur, araştırır ve seyahatler gerçekleştiririz. Ayrıca çeşitli markaların konsept mağazalarını ziyaret eder ve müşterilerimizle tanışırız. Sonrasında ise baskıların hazırlanması, aksesuarlar ve nakışlar için tedarikçilerle işbirliklerine gideriz. Araştırmalarımız sonucunda edindiğimiz bilgiler ışığında, müşteri ihtiyaçlarını da dikkate alarak geliştirdiğimiz yaratıcı fikirleri tasarımlarımıza yansıtırız.

Tasarım uygulama sürecinde kullandığımız kumaşlar, aksesuar, baskı, nakış, yıkama ve boyama teknikleri gibi tüm materyallerin uygun modelleme ile geliştirilip ürüne dönüştürülmesinden sonra nihai parçaları müşterilerimizle buluştururuz.